Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Ultimate x64 se chovají nekorektně

Dobrý den,

moje Windows 7 Ultimate x64 se chovají po obyčejném restartu nekorektně. Nefunguje internet (zmizela ikonka sítě). Nefunguje zvuk (když kliknu na ikonku zvuku, vyskočí okno: není spuštěna jedna nebo více zvukových služeb. Ve službách mám, ale nastaveno typ spouštění na automaticky. Obnovení systému nefunguje. Příkaz sfc /scannow pro nalezení a opravu chyb v systémových souborech také nelze spustit. Napadá mě jedině udělat upgrade Windows 7, ale data chci zachovat! Mám ještě jinou možnost?

Rozdrbaný OS ( čističema, blechama,laděním ...) rozhodně zabere více práce/času, než OS nainstalovat/přeinstalovat znovu.
I když to dáš nějak? dohromady (což většinou stejně nejde) takto bude jen "slepené" a nespolehlivé.
(pokud máš zálibu se v OS hrabat, štelovat, tak si po čisté instalaci, aktualizacích ovladačů, pořiď/udělej klon do "šuplíku" a při příští destrukci OS, to obnovíš celé za několik minut)