Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výber OS pri zapínaní PC

Dobrý deň

Mám taskýto problém: Mám na dvoch HDD windowsi na jednom je Windows XP a na druhom HDD mám Windows 7 a mám takýto problém: Pri štarete PC mi nevyhadzuje tabulku pre zvolenie operačného systému ktorý chcem spustiť automaticky mi spustí Windows XP dá sa to niak zmeniť aby mi túto voľbu zobrazovalo a nie automaticky spúštalo windows XP ???

No tak ked si ja nastavím jeden alebo druhý first alebo second to je jedno nikdy mi nevyhadzuje tabulka na zvolenie ktorý OS chcem zapnuť ked dam napr first tam kde mam windows XP tak ten mi automaticky zapne aked dam ten kde mam Windows 7 tak ten mi zapne nevyhodí mi tabulku na zvolenie

http://extrawindows.cnews.cz/easybcd-lek-na-proble my-s-bootovanim-windows
Pro domácí použití je zdarma, jméno a e-mail zadávat nemusíš- to je dobrovolné, stačí kliknout na Download a ve Win7 nainstalovat

V menu programu zvolte "Add/Remove Entries".
V rozbalovacím seznamu Version zvolte "NT/2k/XP/2k3", jako Drive zadejte označení disku/partition, na kterém máte XP nainstalované, např. "D:" a do Name zadejte "Microsoft Windows XP"