Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Knihy v pdf - nejde přeložit text

Zdravím místní specialisty.Dostal jsem CD s několika naskenovanými knihami.Jsou v němčině,angličtině a polštině.Jde mi o to,že bych si rád přeložil text.Problém je v tom,že když označím text,tak mi to napíše "kopírovat ctrl+c".To udělám a když to chci potom vložit do překladače,tak se nic nevloží.Kde je chyba?
Změna předmětu, původně: Knihy v pdf (Kráťa)

Tak mám další problém.Když se to v tom programu naskenuje a dám uložit do složky,tak se to sice překlopí tam kam má,ale s koncovkou "tif" a nejde to pak otevřít.Píše mi to,že mám najít program pomocí webu,ale mezi nabídnutejma k použití to napíše Adobe Reader a ten mám.Přesto to ten Adobe neotevře.

No to je nápad ;-) PDF (i obrázkové) Fine Reader otevře taktéž. Návrh pro patlala: pokud nějaká knížka není tajná, dej pokusně jednu z nich někam na ulozto.cz, já to zkusím svým ABBYY Fine Readerem 10 Professional (koupeným, to je soft, který se vyplatí) a uvidíme, co z toho vyleze.