Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak změnit barvy na šachovnici, třeba v *.jpg?

zdravím,
omlouvám se, ale ani jsem negooglil, nevím co. :-[
Potřeboval bych na obrázku, kde je šachovnice, zaměnit barvy. Z šachovnice červenobílé udělat červenozlatou. Existuje nějaká funkce vyber barvu a zaměň ji za jinou v části obrázku? Jak by se mohla jmenovat? Aby bylo čím nakrmit strejdu gůgla? Předpokládám, že bych radši nějaký SW free nebo demo na jedno použití, nepočítám s tím, že bych to dělal opakovaně... Děkuji za nápovědu :beer:

Použít můžeš buď nástroj Nahrazení barvy nebo nástroj Vylévátko.

Pokud by šachovnice byla v GIFu, stačilo by změnit barvu v paletě.

Je to práce asi na půl minuty, jestli sem šachovnici vložíš, tak ti změnu barev můžu udělat.