Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalovaní Internet Explorer 6 SP2

Rád bych si přeinstaloval Internet Explorer 6 SP2,ale všude narážím jen na verzi SP1,tak si nejak nevim rady.Nerad bych udělal nějakou botu,když mám tu verzi SP2.Mám Windows XP Profesional SP2.Můžete mi někdo poradit případně hodit odkaz kde se dá stahnout.Díky

A nemáš problém s Outlook Expressem ? Řešil jsem (chyba adresáře a nešlo odeslat a přijmout) nic nepomáhalo, ale když jsem vytvořil nový účet taki outlook jel tak jsem všechno překopíroval do druhého účtu a starý zrušil.