Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký firewall?

Potřebovalbych nějaký firewal. Mám Kerio, ale štvou mě ty nikdy nekončící hlášky s červeným pruhem - nebo jdo vypnout? Může být i placený. Neškodilo by kdyby byl v češtině, moje angličtina není zrovna bůchví jaká. Nevíte něco náhodou co připravuje Eset v NOD32? Prý tam má být integrován i firewal. Díky.

čus klucí přišel jsem na to jak obejít administrátora ve windows xp... Je to jednoduchý stačí jen pustit počítač přez nouzový režim a potom se přihlásíte na administrátora automaticky :-D pak stačí jen založit novej účet do windowsů a nastavit se jako administrátor ;-) Pokud budete potřebovat ještě něco obejít pište na email čus maniaczk@seznam.cz