Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozjizdeni YouTube uctu/zábavné videa

Zdravim,nevim,kam jinam bych to měl zařadit.Možná se to vůbec do týhle stránky nehodí.
Ale zkusim to.

S kamarády natáčíme humorná videa a postupně je zveřejnujeme na YouTube,ale nema to takovej ohlas.
Naše nejvíc shlédnuté video má 200 shlédnutí,což je hodně slabé.
A ted k dotazu.Má vůbec cenu něco takovýho dělat v češtině?
Česko přece jenom na sledování videí je o hodně slabší než třeba angličtina.
Nemáme se na to vykašlat a začít dělat v angličtině?
S titulky?
nebo rovnou dabing?

Nebo máme prostě počkat,až to bude mít lepší oznam v češtině?
Nedal byste někdo nějaký tipy?
Náš vzor je Smosh.

Prosím o pomoc.
Děkuji.

takze pro poradek : je nam 13,a ty budes pravdepodobne 50 letej protivnej plesnivej senior uznavajici pouze hudbu jako humor a v mladi si mozna neco vedel o snb. kazdej z tech co tu psali mi dali aspon tip a tys me tady chtel tak akorat ztrapnit,zkus si nekdy natocit nejaky video a ja ti potom taky budu plivat do ksichtu abys videl jak je tezky udelat neco aby se lidi zasmali a melo to taky nejakou sledovanost. akdyz tolik obdivujes ten black screen,di si ho pustit treba ti to procisti mozek a uvedomi

ja vim,posledni dobou sem ze vseho na nervy a dokaze me vytocit i ten nejmensi detail. chapu ze to zabavi nanejvys moji vekovou skupinu. tak se omlouvam ze sem vcera vecer vybuch.budem na tom pracovat a treba to bude casem zabavnejsi nez ten blackscreen. ;) dekuji vsem za sve nazory a pokusime se podle nich zaridit.