Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte prosím s kamerou...

Koupil jsem kamerku Logitech QuickCam Fusion. Zapojil,nainstaloval ovladače. Zkusil ve SKYPE..chodí.
Problémy: 1-otevřu quick capture a ukáže se mi okénko s náhledem videa.Dám-li rozměr 160x120 tak funguje,funguje rovněž na 320x240.Ale nastavím-li tam 640x480 naskočí mi prázdný obdélník a nic.....
2- poraďte mi někdo prosím jak dostanu webovou kameru na internetovou stránku.
dĚKUJI
MÁM XP HOME SP2

asi najjednoduchsie je spravit si html stranku ktora sa bude refreshovat (napr kazdych 10s) a bude zobrazovat nejaky jpeg do ktoreho bude kamera zapisovat svoje ulozene obrazky. je to sice taky primitivny sposob ale nic ine ma v rychlosti nenapadlo;o)

Napriklad Active Webcam ( ActiveWebCamMainpage.htm ) nebo WebcamXP Pro ( index.html ) jsou dobre softwary, ktere umoznuji jednoduse dat na stranku jak refreshujici se obrazky tak i live video stream (a navic spoustu jinych veci - detekuji pohyb, nahraji zlodeje a poslou vam video emailem)... Takovych programu je plno, pohledej.
Nebo se to da i rucne, ale je to pracnejsi: spustit streamovani pres VLC ( videolan.org ) a do stranky vlozit normalni mediaplayer activex control.
Na druhou stranu - ty programy nahore vygeneruji pro prohlizeni live videa krome activex i javovy aplet, takze je to multiplatformejsi.