Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poškozený OS. fotky, soubory

DD, jednou sem zapla počítač, objevila se poškozený operační systém, vyplo se to a už nic. Tak máme nový OS. A chtěla bych radu, jestli se daj vytáhnout ještě nějak zpět fotky, videa, dokumenty. Díky

Kdo instaloval ten nový OS, tak ten by o tom mohl něco vědět. Nebo emigroval?

je to teď taková móda: systém nejede, tak ho zformátovat, případně nainstalovat do vedlejšího adresáře znovu.
a potom začít hledat, kde pod těmito novými soubory byly staré fotky, dokumenty, filmy.

je zbytečné je hledat. ten instalatér co to přeinstaloval je zničil. (stačilo je vytáhnout v druhém pc)
budu se po tisící opakovat: teď už víš proč se disk dělí na oddíl pouze pro systém+sw, a na oddíl pouze pro data.
teď ještě aby to po 20 letech pochopil i microsoft a výrobci notebuků, co předinstalovávají systém.