Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladač na starší zvukovku

Zdravím, už 2 hodiny hledám a zkouším(čti zasírám) instalovat různé výsledky z google, ale zdá se, že nemohu najít nic funkčního. Hledám ovladač na tuto zvukovku:

PC je:
Fujitsu Siemens Scenic E620
zvukovka prý AD1986
Jinak hardwqare diagnostika říká:

Intel 82801FB ICH6 - AC'97 Audio Controller [B1]

vygooglil jsem také toto info:

[i]nic jako zvukovka 82801FB neexistuje. 82801FB je jižní můstek ICH6 k čipsetu Intel 915P. ICH6 obsahuje AC97 řadič a na tom AC97 řadiči je napojený nějaký audio AC97 kodek. V případě MSI desky 915P Combo 2 je to SoundMax ADI1888 od Analog Devices.

Může mi někdo s tím pomoci?

díky všem moc! tohle pomohlo- hledal jsem to v blbé sekci. no a pak jednou i google mě hodil na web výrobce a tam to napsalo, že stránka už neexistuje, tak jsem se právě moc neobtěžoval to extra super hledat přes ten jejich proklikávač-> myslel jsem že dojdu zase k page not found. DÍKY!