Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nakonfigurovat router D-Link DIR-300?

Prosím o radu, potřebuji připojit toto zařízení, při instalaci se mi rozsvítí všechny ikonky zeleně, ale na konci instalace při kontrole mi to píše chybu. V počítači mám automatickou adresu v routru mám moji přidělenou adresu a pořád mi to nefunguje , poradíte co s tím?
A ještě jeden dotaz, pokaždé když se snažím o toto nainstalování, a potom vracím zpět do PC adresu přidělenou(bez routru na přímo) Tak musím obnovit systém , jinak mi internet prostě nejde , čím to je ? děkuji mockrát za radu .

Změna předmětu, původně: D-link, dir 300 (host)

aha, já se domníval že jde o nastavování sítě ve win7.

v nastavení routeru: admin tam mívá nějaké heslo, přístup bývá povolen jen ze strany lan, tedy i wifi. proto se doporučuje heslo změnit (a napsat na router).
wifi: pokud nejde o osamocený barák bez sousedů, nastavuje se šifrování aspoň wpa-psk. jeho klíč wpa-key se zadává při prvním připojení do wifi sítě, windows si ho pamatují.