Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto nelze otevřít přílohu

Dobrý den, prosím o radu. Mám Win 7 a Windows Mail. Najednou se mi začalo stávat, že nemůžu otevřít přílohu v mailu. Např. mi přijde dokument a když ho chci otevřít, tak ho musím nejdřív uložit do PC, potom na něj kliknou pravým a dole v nabídce v položce (nevím už přesně)musím povolit otevření souboru z jiného počítače. Potřeboval bych to někde v nastavení povolit napořád, abych mohl otevírat přílohy rovnou z mailu, pomůže někdo? Díky

Pro upřesnění: např. je tam příloha Word. Když dám otevřít, tak se objeví hláška "Při otevírání v aplikaci Word došlo k chybě". Když to uložím v PC a dám otevřít, tak na mně opět vyskočí tahle hláška. Když potom na dokument kliknu pravým, tak v okně Vlasnosti se na kartě Obecné dole v položce Zabezpečení objeví: Tento soubor pochází z jiného počítače a mohl být zablokován z důvodu ochrany počítače. A tlačítko Odblokovat. Když tohle tlačítko použiju, tak už potom jde dokument otevřít bez problémů. Nemůžu ale vypátrat kde to nastavit napořád,abych nemusel tohle dělat u každého dokumentu, který mi přijde mailem.