Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač pro kutily

Pokud to funguje až takhle jednoduše, pak si to svoje zákazníky určitě najde. Samotný Duinomite se ale jeví poněkud nanic, dokud k němu člověk nepřipojí ten UEXT modul - další peníze navíc. Bez UEXT to neumí nic ve srovnání s tím, co se dá kláfat i do PC.

Maximite vypadá lépe, jenomže to člověk zase připojuje vstupně/výstupní zařízení přímo na port zapájeného mikrořadiče a to se pro experimenty a vývoj absolutně nehodí - domácí bastlíř čas od času nevhodným návrhem mikročip odrovná. Už vidím kutila, jak doma mění TQFP pouzdro.

Já si tímhle prošel taky (takže to neber jako kibicování, spíš jen jako osobní zkušenost) a skončilo to na stáhnutí free verzi mikroPascalu (nebo mikroBasicu, to je jedno) zdarma, ubastlení programátoru za pusu (PonyProg nebo http://jdm-programmer.orgfree.com/), osazení PICu do nepájivého pole a už se programovalo ostošest. Celkové náklady byly troufám si říct stejné nebo nižší.

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny