Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Datum a čas v PHP - skript který provede obarvení pozadí stránky v závislosti na denní době

Na svou stránku bych chtěl skript který provede obarvení pozadí stránky v závislosti na denní době.

Pokud bude stránka zobrazena ráno, bude mít šedivé pozadí, denní barva bude žlutá, večerní barva modrá a noční barva bude černá.

ráno: 6.00 - 9.59 hodin
den: 10.00 - 17.59 hodin
večer: 18.00 - 21.59 hodin
noc: 22.00 - 5.59 hodin
__________________________________________________ ________________________¨
Tady je muj skript vubec mi to nedela barvy jake jsou napsany ale ruzne, ktere nejsou ani definovany.

<BODY BGCOLOR="<?php echo $barva;?>">
<?php
echo "Dnes je ".date("d.m.Y, Hs");
$hod=date("G");
?>
<?php if ($hod>5 && $hod<10) $barva="gray"?>
<?php if($hod>9 && $hod<18) $barva="yellow"?>
<?php if ($hod>17 && $hod<22) $barva="blue"?>
<?php if ($hod>21 || $hod<6) $barva="black"?>

<?php if(isset($jmeno)&& $jmeno=="Radikal"&& isset($heslo)&& $heslo=="Dramatikz" ){?>
<H1>Správně, tajná informace</H1>
<?php }elseif (isset ($jmeno) && isset ($heslo)) {?>
<H1>Špatně, zkus to znovu.</H1>
<?php }else {?>
<BR>
<FORM ACTION="index.php">
Jméno:
<BR>
<INPUT TYPE="TEXT" NAME="jmeno">
<BR>
Heslo:
<BR>
<INPUT TYPE="PASSWORD" NAME="heslo">
<BR>
<INPUT TYPE="SUBMIT" VALUE="OK">
</FORM>
<?php }?>

Změna předmětu, původně: Datum a čas v PHP (Kráťa)

ved to ani nemoze fungovat... pouzivas premennu $barva skor ako ju inicializujes...

nejak takto treba:

<?php

$hod=date("G");
if ($hod>5 && $hod<10) $barva="gray";
if($hod>9 && $hod<18) $barva="yellow";
if ($hod>17 && $hod<22) $barva="blue";
if ($hod>21 || $hod<6) $barva="black"

?>

<BODY BGCOLOR="<?php echo $barva;?>">