Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prepojenie SCART - YUV. problém

Hoj. Mám nasledovný problém, a tak píšem sem lebo vždy som tu dostal kvalitnú, dobrú radu:

Mám prepojenie zo SCART (DVD Prehrávač Orava 503EX) na YUV - alebo 3 RCA (LCD TV Samsung). Keď nastavím v MENU DVD prehrávača YUV OUTPUT zobrazenie na S-VIDEO, tak vidím len čierno modrý obraz. Keď to nastavím na RGB, tak mi vypíše, že BEZ SIGNÁLU. Nevedeli by ste čo s tým ????. Za rady ďakujem. :beer:

RGB nie je YUV
Resp. to dotazovatel: nie je mi vobec jasne co myslel v otazke tym ze nastavil YUV output na SVideo, to je fakt takto v menu DVD prehravaca? Co pisu v navode k DVD prehravacu?
Podla mna je to blbym kablom (vid moj prispevok nizsie), treba si zohnat spravny kabel (Scart RGB -> 5x cinch, 5x cinch preto lebo 2x cinch bude na zvuk :)

Co presne mas v menu prehravaca ako sa vola ta polozka a moznosti? Pozeral si uz vobec navod k nemu? Ake mas este konektory na DVD playeri? Nemas tam nahodou YUV cinche?

Prepol si TV na YUV? (resp sa to ma samo? Pozret navod k TV)

Ten kabel by sa zislo premerat ci idu tie RGB cinche na piny 15, 11, 7 Scartu.