Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krádež osobních dat

Zdravíčko.
(stačí si přečíst to tučně)
Ve škole jsem byl nařčen z rasismu (základka), dostanu něco z chování (To mi nevadí, už vycházím) a vedení řeklo že se rozhoduje jestli věc předá policii (Esi budete chtět vědět pak klidně řeknu za co to bylo, je to blbost)
Svolaly se všechny devítky (asi 70 lidí) a hodinu se to řešilo v aule, učitelka četla zákony, co za to hrozí, (Pak řekla že ACTA -vyvěšoval jsem plagáty na demonstraci- je taky extrémistická skupina -asi myslela anonymous, což je taky blbost-)
No a pak jsem zjistil že po žácích chtěla, aby jí vytiskli můj profil na facebooku (Prej to nikdo neudělal), ale FB mám nastavenej aby mě viděli jenom přátelé, takže to podle mě je nějáká krádež osobních údajů.
Neví někdo co za to hrozí (pouze za pokus),popřípadě bych byl rád přímo za nějáký zákon přímo k tomuto.

Díky moc.
Změna kategorie, původně: Internet. Nejsem si jist, jestli to stojí aspoň za Pokec. (karel)

Zajímavý. Den před tebou tady z tvojí IP přispíval taky jeden, co měl přezdívku psanou kapitálkami - samozřejmě jsi to nebyl ty, ale kdybys ho někde potkal, zkus mu vysvětlit, že když má koule na provokace, měl by mít koule i na to, aby nesl následky. Ten jeho nick byl NSDAP.

Dovolim si citovat Bibli (ac nekrestan, tohle si velice rad pujcuju):
Nemiluje sve deti ten, kdo jich nikdy nebije.
Takhle kravina stejne nicemu nezabrani, jen by to byla sikana rodicu snazicich se ratolesti nejak formovat.

Edit: a sakra, souplo se mi to jinam, to byla reakce na Prasaka.