Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze nabootovat z HDD

Dobrý den,
prosím Vás kamarád má následující problém. Měl v PC nějakou havěť a nemohl se toho zbavit. Přistopil tedy k razantímu řešení a to formát HDD a instalace čistých WIN. (CD má recovery, které dostal k PC). Při bootování z instalačního CD není problém: nabootuje, při instalaci jsme zrušili všechny oddíly a znova vytvořili jeden. Soubory pro instalaci se nakopírovali na HDD. Při restartu a prvním spuštění WIN z HDD to však napíše, že nelze načíst z HDD (jako kdyby HDD tam vůbec nebyl). Přitom při spuštění počítače ho to vypíše spolu s dvěma DVD.

Snad jsem to vysvětlit jasně. Pokud máte nějaký dotaz, rád ho zodpovím. Předem děkuji za pomoc.

Nprmální stolní minitover.
Na CD je napsáno "Product Recovery CD-ROM Microsoft Windows XP Home Edition SP2"
V BIOSU se vypisuje disc dle svého skutečného názvu WD800JB-00JJC0.
řekl bych že intalace probhne standardně ale restart po intalaci nemůže nabootovad z HDD. přesto že v biosu je nastaven jako primar