Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizace systému ANDROID

AHOJ , chtěl jsem se zeptat jak aktualizovat systém ANDROID když to zkusím v nastavení ( aktualizace software ) tak mi to napíše že mám nejnovější verzi ale je tam 2.1 a potřeboval bych aspoň 2.3 kvůli hlasovému zadávaní do překladače prohlížeče navigace atd... Ale hlavně kvůli Adobe flash player , kdyžtak mám Sony Ericsson XPERIA X8 .

Na semanii se přechodu SE X8 na tuším 2.3.5 Android v jednom návodu podrobně věnují. Sám jsem to na jedné X8 dělal. Máš tam odkazy na všechno co musíš stáhnout i postup. Vím že X8 šlape bez problémů česky, jakési předinstal aplikace z ní zmizely ale nic důležitého, ostatně v návodu je to popsané. Předinstalovaný je Zeam launcher (ale dá se používat i originál od SE) který je pro svou nenáročnost hodně chválený. Majitel tím byl nadšený.