Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spomalení počítače

Ahoj všem, mám takový problém s počítačem na večer jsem počítač vypnul bez jakýkoliv potíží vše fungovalo normálně. Ráno jsem počítač zapnul a je hrozně spomalený. Zapnutí windows 7 je hned, ale zapínání programů trvá hrozně dlouho, třeba taková mozila se zapína cca 2-3 min. Povipínal jsem programy po spuštění smazal několik souborů a furt to jde stejně. Pokud můžete poradit tak předem děkuji.

ten screen s počty událostí je k ničemu. na takové screeny je škoda místa na disku, ve výpisu souborů i ve videopaměti grafiky.

našel jsem si ve firemní síti nějaké win7, mrknul se jak tam vypadá prohlížeč událostí s výpisem chyb: win7 jsou odpad. ta zrůda po mě chce, abych si u každého pc nejdřív vytvořil a pojmenoval vlastní zobrazení, v něm zatrhnul co se má zobrazit (chyby, varování, kritické)
ve win7 to považuju za špatně použitelné, a hlavně za nevysvětlitelné.

snap-in nebo co to zjisti k čemu patří. net framework se dá přeinstalovat.
jestli to funguje, se dá zjistit v prohlížeči událostí. vlastně jak jsme zjistili - nedá. toto nemá řešení - možná až ve windows 10, nebo až vyhodí balmera na dlažbu.

možná to jen běžně vypnul na prodlužovačce, a odnesl to poničený swap a pár dalších souborů.
nesmyslná léčba přes ccleaner+defragmentace nemohla ničemu představitelnému pomoct, snad kromě takovéto havárie.

samozřejmě defragmentace na pošahaném souborovém systému nemá co dělat a mohla ho jen víc doničit. jak tak koukám, ccleaner si naštěstí hraje na chkdsk a stihl předtím uklidit.