Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tisk 500 letáků ve formátu A6, není lepší koupit nějakou levnou tiskárnu na jedno použití?

Potřebuju vytisknout 500 letáků ve velikosti A6, černobíle. Nechal jsem si zpracovat dvě kalkulace, první je 1,6 za kus při 1000 kusech, při 500 1,9/ks.
Od kamaráda nabídka z tiskárny na 1,1/ks

Co na ty ceny říkáte? Když koupím nějakou jebku za 800, nevytiskne těch 500 papírů černobíle z toneru dodaného v balení? A ještě doma zůstane tiskárna.
co myslíte?

U černobílého tisku a jednoduché grafiky je to asi více méně jedno, při barevném bych šel v těchto počtech ks do nějakého copy centra. Tiskl jsem docela levně 100ks vizitek a letáčky A6 v Copy centru Cíl (Praha - Zahradním Město) a spokojenost. Není to sice přímo v centru, dá to trochu hledání, ale dokonce si nepočítali ani nic za grafický návrh těch vizitek - zadarmo je vylepšili a vypadá to profi :-)
Pokud si nějakou tiskárnu kupuješ, tak bych šel do laseru.