Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fraps

Dobrý den,prosím poraďte blbovi-potřebuji jen ofotit část plochy,myšítkem si označím oblast kterou potřebuji ofotit,zmáčknu příslušnou klávesu ale nic se nestane-kde dělám chybu? Děkuji za vaše rady.

JJ Printscreen klávesa sejme obsah obrazovky a potom všechny Windows mají Malování kde se vloží obsah schránky a uloží do souboru. Ve Windows 7 a Vista je aplikace Výstřižky na rychlé sejmutí libovolné části obrazovky a uložení do souboru.

Fraps ti neuloží to co děláš na ploše, jak píšou jiní jen v Aeru, vše co běží na DirectX.....

Fraps

Fraps je program na snímání obrazovky osobního počítače. Dokáže vytvořit fotografii nebo real-time video z programů které fungují na DirectX nebo OpenGL.

aby to bylo kompletní

DirectX

Microsoft DirectX je v informatice sada knihoven poskytujících aplikační rozhraní (API) pro umožnění přímého ovládání moderního hardwaru. Jejich cílem je maximální využití možností hardware jak po stránce nabízených funkcí, tak z hlediska maximálního výkonu, což je využíváno pro tvorbu počítačových her, multimediálních aplikací i grafického uživatelského prostředí (viz Windows Aero).

Jak z názvu vyplývá, je DirectX produktem firmy Microsoft určeným výhradně pro operační systém Windows.