Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem směšovač hlasitosti a jeho aplikace

Zdravim,
není to tak dlouho, co jsem si koupil novej notes. Mám na něm nainstalované Windows 7. A s tím bude asi největší problém.
Jestliže připojím do notesu sluchátka, hraje mi v nich pouze hudba. Když k tomu například zapnu hru, začne hrát z repráků. Když si otevřu směšovač hlasitosti, i tam vidím, že ve sluchátkách je pouze jedna aplikace, a to ten přehrávač. Ostatní, jako je ta hra, systémové zvuky a například Thunderbird mi běží normálně v aplikacích u repráků.
Nevíte někdo, jak zapnout například tu hru a dostat jí mezi aplikace ke sluchátkám?
Předem díky za odpověď.
Mates43

BTW. mozes dat niekam (napr. imageshack.us) screenshot toho

Když si otevřu směšovač hlasitosti, i tam vidím, že ve sluchátkách je pouze jedna aplikace, a to ten přehrávač. Ostatní, jako je ta hra, systémové zvuky a například Thunderbird mi běží normálně v aplikacích u repráků.

ptz to som nejak uplne nepochopil