Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI Afterburner

Zdravim mám dotaz když nataktuji grafickou kartu přes MSI Afterburner a pak ho odinstaluji zustanou mi takty jak sem si nastavil nebo se mi vráti záptky na default děkuji za odpovědi

jestli mas Afterburner nainstalovany, vyzkousej to sam. Staci nenechat Afterburner, aby se sam spustil pri startu systemu, bud ho odeberes z nabidky Po spusteni nebo z prislusneho klice Run z registru.
Pak muzes pres ovladac GK zkontrolovat jestli se takt zmenil nebo ne. Pokud se nezmeni, zapisuje Afterburner do pameti GK, pokud se vrati na puvodni hodnotu, meni Afterburner takt az pri svem spusteni. Vzhledem k tomu, ze jsou v Afterburneru profily, ktere je mozne spoustet po startu systemu, tak si spis myslim, ze po odinstalaci Afterburneru se takt vrati na zakladni nastaveny na GK, jinymi slovy Afterburner meni takt GK pouze pokud sam bezi.