Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Umístění souborů

Dobrý den,je nějaká možnost přendat soubory,programy atd.z jednoho pevného disku do druhého? Jednalo by se o přendání z pevného dicku C.který je plný do disku D.Děkuji za všechny odpovědi,hezký den.

to z mé zkušenosti nepomůže. :-D

jestli používá systémové odkazy (dokumenty,hudba, obrázky...), na vše kliknout na nastavení/ u´místění/přesunout
na ploše jí nechat buď odkazy na složky, nebo u třeba w7 jí nechat na ploše ikonu s profilem

[8771-pryc-na-d-jpg]
krom appdata, která je skrytá, vše na d. a máš klid. zbytek, jako tempy a profily se dají promáznout. změnu nepozná.

kmochna: asi sme sa nerozumeli (mozno to zle pisem), ale uz na prispevok 15.03.2012 16:27 si sa mal zasmiat ako niektori ludia rozmyslaju (vcetne mojej neterky).

Mne je to jasne, som stara skola (az moc) odchovany este 8-bitakmi a dokonca sa tym zivim.