Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na hudbu

Ahoj , hledam program pro tvorbu nejaké té hudby , mam predstavu o nejakem programu kde budu moct sam tvorit napr drum & bass . nevite o nejakem neplacenem ?

Trošku dávnejšie som mal podobné chúťky a tiež som si myslel že to skúsim...:-/
FL - nikdy viac, pre začiatočníka ťažký, pre profíka neviem posúdiť.

Potom som objavil: www.magix.com - nič tak intuitívne, jednoduché som nenašiel! :-)
Na webe majú plno ukážok, tutoriálov, knižníc, nástrojov, zvukov a podobne. Ak má človek predstavu čo chce - pre začiatočníka ideálna voľba.
Stiahnúť sa dá 30-dňový TRIAL.

Malá ukážka čo som v tom programe "stvoril" je v prílohe...:-p