Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programy a fuknce

Zdravím mám menší problém. Dnes jsem si chtěl udělat místo v PC a tak jsem otevřel službu "všechny programy a fuknce" kde mohu odinstalovat staré programy, které již nepoužívám. Mám problém v tom, že mi nic nechce naběhnout. Jako by byl prázný PC. Čekal jsem i 10 min a stále nic . Mám OS vista x 32b. Hledal jsem a zkoušel snad vše, ale marně snad se tu někdo najde kdo pomůže.

nechce nič nabehnúť v akom zmysle,že tam v položkách na odobratie/ubratie programov nič nevidíš ? to vo viste vidí obvykle len administrator,obyčajný užívatel tam obvykle vidí nič,jedine pokial mu cez mmc umožníš spravovať/inštalovať/odinštalovať /pridať/ubrať programy a systémové súčasti