Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno obnoveni partition

sice pochybuju, ze mi poradite, ale zkusim to: mel sem takovehle rozdeleni: 1. 10GB NTFS, 2. 14GB NTFS, 3. 13GB NTFS, vcera sem se nasral, vse co potrebuju sem hodil na 3 partition a rek sem si ze nainstalim misto winu linux. mel sem v tom ale docela bordel, tak sem smazal 1 a 3 misto 1 a 2, noa este k tomu sem misto 3. partition dal od konce 0.5GB swap. myslite ze je naka realna sance, ze bych ty data obnovil? osobne tomu nedavam vubec sanci, ale kdyby...
dik, ondra

hodnoty nemam opsany, ale bylo to hnedka za tou treti partition...
ad GetData Back - myslel si asi GetDataBack, mam to stazeny ale mam tu jen linux :) zkousel sem to pres wine ale nak se to potom zavrelo a ted uz to nejde vubec, prinejhorsim bych byl ochotnej nainstalit treba w98 (na chvilku)

Název P\uffffíznaky Typ oddíluTyp SS [Popis] Size (MB)
-------------------------------------------------- ----------------------------
hda1 PrimárníLinux ReiserFS [/] 10001,95
Pri/Log Volný prostor 485,30
hda2 PrimárníNTFS [] 14361,34
Pri/Log Volný prostor 14657,45
hda3 PrimárníLinux swap / Solaris 501,75

..tak sory, ta posledni nebyla 13GB ale 15GB

..joa mam ubuntu (radsi)

    Název      P\uffffíznaky  Typ oddíluTyp SS           [Popis]        Size (MB)
 ------------------------------------------------------------------------------
    hda1                    PrimárníLinux ReiserFS   [/]             10001,95
                            Pri/Log   Volný prostor                     485,30
    hda2                    PrimárníNTFS             []              14361,34
                            Pri/Log   Volný prostor                   14657,45
    hda3                    PrimárníLinux swap / Solaris               501,75

zeby takle?

edit: joa to \ufffff by melo bejt asi ř takze příznaky

nn, potesilo, sice budu muset na chvilku nainstalit win98se abych spustil ty programky (GetDataBack a PC Inspector File Recovery 4.0), ale mozna neco zachranim. navic s tim muzu pockat, na tom useku se nic delat nebude, pac tam neni partition, jenom ten kousek - swap - ten uz je stejnak fuc.
diky moc vam obema - tobe a pavlovi...