Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztráta zvuku

Dobrý den, neznám příčinu, ale po zapnutí notebooku mi někdy nefunguje zvuk, tudíž musím notebook restartovat, poté již zvuk funguje. U některých filmů, které mám stažené, přestal jít úplně zvuk, když někdy stahuji film stáhne se opět někdy se zvukem a někdy nikoli. Nevíte příčinu, popřípadě jak problém odstranit? Děkuji

když někdy stahuji film stáhne se opět někdy se zvukem a někdy nikoli.

Na to jsi přišel jak, že se stáhne bez zvuku? V jakém je film formátu? V jiném počítači jde taky bez zvuku? Přeinstalovat ovladač zvukovky v tajném notebooku s tajným OS jsi zkusil?