Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s odstraněním složky vytvořené po instalaci.

Jak smazat nesmazatalnou složku z externího usb disku která se tam vytvořila po instalaci SP1 pro W7.
Píše to furt že soubory jsou používané. Nejde to smazat ani v nouzáku ani když disk připojím na jiné PC
kde jsou XPPčka. Taky sem mě stalo že se tam vytvořila složka souborů z instalace WMP12 a taky nechtěla
pryč, ale když jsem WMP odinstaloval takta složka šla smazat... Ale že bych musel odinstalovat SP1 a pak
zase aktivovat win. to se mě nechce tak zkoumám jak tu svini smazat. na disku mám asi 700GB bordelu a
ten nemám kam zkopírovat abych disk zformátoval. nevíš jak NATO?.... když tu čtu ten návod s registrem...
Bude to taky fungovat: dík napiš na mejla vaclav777@seznam.cz

ani když disk připojím na jiné PC kde jsou XPPčka

souhlasím s předřečníky, poruchou osobnosti aliasu se vlákno znepřehledňuje, není jasné kdo a proč reaguje.
takže v těch xp převezmi vlastnictví divné složky, a pak ji zruš.
pokud máš podřadnou home verzi windows, zůstaneš navždy otrokem úchylného adresáře. v redmontonu přece ví nejlépe, že uživatelé jsou úplně blbí, a přístupová práva u home verzí zatajují. čili pak si stěžuj billovi nebo stevemu.

když to nechceš smazat přes ten plánovač, pak dvě podobné možnosti:
- ve win7 si ve vlastnostech - zabezpečení přidej skupinu uživatelů "administrators", nastav práva. pak to smaž.
- nebo naběhni do xp a spáchej to z nich.
lepší jsou na takové věci profi verze, s vypnutým zjednodušeným sdílením.
- nebo to live cd s tučňákem, jak píše kolega níž.