Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Affiliates, reklamy na webu

Zdravim,

tuhle tak procitam informace vztahujici se k affiliate programum resp partnerskym programum za PPC (za kliknuti na reklamu), v pravidech adsense je, ze se nesmi nabdat na kliknuti, tak aby lidi klikali na reklamy dobrovolne ze sve vule, ale nikde jsem se nedocetl co takove neprime nabadani? To mi pripada jako slucitelne s podminkami/pravidly, jako ono samo o sobe umisteni reklam na mista kde se uzivatel frekventovane pohybuje kurzorem je vlastne mozna neprimy nabadani, nebo neni? Kazdopadne me jde spis o to, ze bych mohl prakticky napsat uzivateli aby mi kliknul na reklamu , ale kdyz to popisu takovym zpusobem kdy obsah nevyjadruje primo presvedceni na provedeni ukonu, ale lze to tak pochopit tak o poruseni podminek jit nemusi.

Druha vec je samotne klikani a frekventovanost klikani kazdeho uzivatele, je samozrejme ze si uzivatel nesmi na reklamy klikat sam a ani k tomu nabadat sve zname, sam si myslim, ze kdo se vyda takovou cestou tak vede jen jednim smerem..., ale jak je to zpoplatnene? Je nejaka prodleva ktera musi byt mezi kliknutim aby se zapocitala? Kdyby mi podstive nejaky neznamy uzivatel klikl 2x na tu stejnou reklamu napr po par minutach zapocitaji se obe kliknuti? Pokud budu mit 3 reklamy na webu od adsense a uzivatel klikne na vsechny 3, budou tedy logicky zapocitany vsechny kliknuti?

Diky,

Pavel

Google ma pri Adsense nulovu toleranciu, takze nielenze neskusaj ani nahodou nabadat uzivatelov na kliky, ale modli sa kazdy den, aby Google nevyhodnotil regulerne kliknutie ako nepovolene a nasledne nato nedoslo k zablokovaniu uctu.
Nepoznam jediny pripad, kedy by Google takyto ucet niekedy odblokoval.
Proste tam tu reklamu daj a nic neries.