Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zakázanie hibernacie bez odhlasenia

čaute všetci neviete mi náhodou pomôcť ako mám používateľovi zabrániť prepnúť notebook do dlhodobého spánku a do spánku BEZ TOHO aby sa odhlásil? Syn na spoločnom ntb vždy ked skončí nahodí dlhodobý spánok ale neodhlasí sa pred tým a mňa to dosť vytáča ked ho zapnem a musím sa prihlásiť na jeho účet, odhlásiť ho až potom môžem ísť na svoj. Na notebooku je windows 7 home premium taze Local Security Policy neotvorím :-/ Dohovor to nerieši, zjavne ho to celkom baví.

to zakázanie hibernácie som skúšal ale to ju vyradí úplne (vždy ju používam), ide mi len o to aby sa najprv musel odhlásiť až potom na login obrazovke jak je dole vpravo tlačidlo na vypnutie aby sa cez to dalo. a druhá vec je že keď som zakázal hibernáciu tak začal používať spánok. takže ešte horšie lebo to aj žerie baterku