Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE7 beta 3 - informace (varování)

Pokud někdo používá redakční systémy, založené na WYSIWYG editoru (DHTML), nemusí s poslední betou pracovat správně - nezobrazí se prvek editoru, dochází k chybám ve skriptech.
Pomůže odinstalace IE7 beta 3 a návrat k IE7 beta 2 (ke stazeni napr. na Gigamania.cz).
Nepomůže jen odinstalace IE7 beta 3 a návrat k IE6, protože v systému zůstanou některé knihovny po instalaci beta 3.

loading...

Ze vas to bavi robit tym dolarovym zavislakom este aj zadarmo betatesterov, ja som IE uz nezapol ani nepamatam a som stastny :-)
P.S. Ak vam to hlasia zakaznici zasadne im oznamit ze ziadne mrkvosoftie neverejne piratske skusobne nefunkcne bety sa nepodporuju a cau :-D

Ono to máš tak. Člověk je tvor zvídávý.Věřím, že ty nejsi závislý na penězích ale na sexu. Jednou přijdeš na to, že takový sex s mnoha penězi je lepší než zadarmo a staneš se závislým na penězích taky.:-D Vím, že patří k dobrému tónu nadávat na IE, ICQ, Win a další davově používané produkty. Když ony ale fungují a dají se ovládat bez hlubších znalostí pouze s návodem. :-(
Jinak jsem vděčný za každou radu kterou tady vyčtu a obdivuji hluboké znalosti těch, co tu dokážou poradit.:beer: