Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobilni internet v zahanici

dobrý den, chci se zeptat koupil jsem si předplacený mobilní internet od O2 na tri mesice. Vyuzil jsem jen tyden zdarma a zbyly mi tam tri mesice chci se zeptat jestli ten mobilni internet bude fungovat i v zahranici za predpokladu ze si tam koupim jejich sim kartu a vlozim ji do 02 modemu bude to fungvat ci ne ???

Pokud pojedeš do zahraničí volné minuty ti propadnou.Můžeš ale použít jejich modem v případě že jedeš do státu, kde má Telefonica svoji síť za předpokladu, že i v té zemi nabízejí předplacenou simku s daty. Rovněž bych se zeptal na místě i jiných operátorů, případně bych poprosil o vyzkoušení, zda je modem funkční, nebo je blokován pro Telefonicu.
Čili - z české karty se zdarma venku nepřipojíš, nebo nedoplatíš. Samotný modem může i nemusí fungovat, ale bude nutno koupit v zahraničí kartu s požadovaným tarifem.
Státy kde jsou najdeš zde :www.telefonica.com

Nevim, jak je to u modemu, ale segra byla myslim u T-Mobile v Anglii a nasledne, kdyz se vratila, tak chtela do telefonu strcit SIM ceskyho T-Mobilu a neslo to, musela telefon nechat odblokovat, takze ani v ramci jednoho operatora neni nic jisty.