Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesy zo Systraya

Mal som nejaku haveď v PC, ktora mi poskryvala ikonky zo Systraya (vpravo dole), kde som mal ikonku Firewalla, Antiviru a plno dalsich veciciek. Neviete ako ich dostat naspäat ked v msconfigu ani nie su zapisane :-O ?

neviem ci sa spustia po starte ale asi hej (?), pretoze ked vypinam Win tam mi ukoncuje Outpost (fw) tak ako predtym, ze som tam mam na vyber Ano , Nie (nieco v tom zmysle ze ked ho vypnem nebudem chraneny).
v msconfigu bol zapisany aj FW, Aj NoD aj ostatne (uz nepamätam ake boli, ale napr na monitorovanie stavu siete NetMon ci ako) a teraz tam nie su..