Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení dat v LAN

Zdravim,mám problém ohledně sdílení dat v místní síti.Už nevím co nastavit,aby se ke mě ostatní uživatelé dostali,vyskakuje jim pořád přihlašovací nabídka s heslem a při tom žádně heslo do win ani nikde jinde nemám.Firewall mám vyplý,tak prosím o radu,díkys.

nabuduce napis aky mas os ale predpokladam podla typu otazky ze win xp...tipujem to na proffesional verziu cize tam je zaklad vypnut jednoduche zdielanie. klikni napr na tento pocitac-tools(nastroje)-folder options(moznosti priecinka?)-view(neviem ako to prelozili)-use simple file sharing(pouzi jednoduche zdielanie suborov)....toto treba mat vypnute a dat nazdielat adresar bez hesla

nechat sdílet adresář na nějaké jméno fungovalo pod win9x

ve winxppro musí být vytvořený účet - pro sdílení musí být s heslem! (a zrušeno jednoduché sdílení). pro ten účet můžeš dát sdílenému adresáři práva čtení (default) nebo i zápisu: adresář - sdílení a zabezpečení - sdílení - oprávnění

ve winxphome musí být povolený účet guest, dál jsem tu zoufalost neověřoval