Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení internetu pomocí ap

Ahoj, chci se zeptat mám domá ap zařízení Produkt D-Link DAP-1160 co jsem se díval nemá funkci router. Chci se zeptat mám pc připojený na internet pomocí lan, teď bych chtěl pomocí tohoto ap ten internet posílat bezdrátové do notebooků, jde to nebo potrbuju přímo wifi router? Dekuju

předpokládám že v PC máš wifi (bedrátovou kartu)

Režim provozu. Zvolte režim Access Point (přístupový bod)

Ted jde o to, od koho je poskytovatel internetu, jestli je statická nebo dynamická adresa, to se musí nastavit v d-linku, pokud se alespoň trochu v tomto neorientujete bylo by na místě kontaktovat někoho znalého. Jde to i na dálku, ale to je trochu složitejší.

No co bylo o tom psat nebudu :
http://interlink.tsbohemia.cz/d-link-dap-1160-wire less-open-source-access-point-802-11g-2-porty-10-1 00_d63651.html?gclid=CMn70PvA8a4CFcjO3wodTwTcMg

toto je Ap ktere má a to když nastavim i v blbem jinem režimu je schopne to poslat i wifi (2.4) jestli ma v PC wifinu jestě nevim (ale pokud budu mit zaroven připojenou wifi a lan tak to bude velice blbnout pokud nebudu mit nastavenou sit podle sebe) :-D

Dadil a zrazu Radil: zle radis, neplet autora.

Jasne pise, ze ma stolne PC a este chce pripojit notebook.
Ked chce pripojit viac ako JEDNO zariadenie, tak potrebuje mat zakupene viac IP-adries, alebo zariadenie s funkciou router, teda network address translation (NAT). D-Link DAP-1160 tuto funkciu nema.

Viac IP-adries asi nema, pretoze nie kazdy provider to umoznuje a ked, tak je to spoplatnene a to by vedel.