Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou nainstalovat aktualizace KB982168 a KB982524

Zdravím, nejdou na můj pc nainstalovat aktualizace KB982168 a KB982524, píše to že aktualizace byly nainstalovány úspěšně,ale po restartu pc mi je autom.aktualizace nabízí znova, v přidat odebrat programy nejsou nainstalovány.To samé je aji když je stáhnu a nainstaluji ručně z webu microsoftu taky to napíše,že nainstalovány byly úspěšně, ale v ovlád. panelech nejsou zobrazeny.Nevyřešila to ani úplná reinstalace Net.Frameworku pomocí cleanup tool.

Další dotaz : při zapnutí pc se v prohlížeči událostí-aplikace objevuje chyba :

.NET Runtime Optimization Service (clr_optimization_v2.0.50727_32) - Service reached limit of transient errors. Will shut down. Last error returned from Service Manager: 0x80029c4a.

OS: Windows XP Home SP3 CZ
Děkuji za řešení.

BTW. a skusal si ist do ovl.panely - programy a odinstalovat vsetko co ma do cinenia s net framework? T.j. vsetky aj stare 1.1 framework aj 2.0 aj 3.5 aj 4.0 proste vsetky, a restart. A skusit nainstalit potom framework 3.5 SP1 stiahni to nanovo z webu microsoft. A restart.
inac pred instalaciou toho 3.5SP1 by som preistotu skusil deaktivovat vsetky antiviraky a podobne programy, idealne uplny odinstall vsetkych anti-neco stejne su nanic (vacsinou)