Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 nenaběhne

Dobrý den, prosím o radu, mám notebook Acer TravelMate, ještě ráno šel v pohodě, ale teď se po zapnutí zobrazí pouze logo Acer a černá obrazovka s kurzorem, instalační cd k notebooku nebylo, klávesa F8 nic nedělá, dostanu se jenom do biosu. Předem děkuji za jakoukoliv radu.

A v tom BIOSe je vidiet zdetekovany harddisk? Lebo je dost mozne ze harddisk zdochol.
Druha moznost je az si zistis presny typ notebooku (napr. na spodnejh strane) najst a precitat si manual k tvojmu modelu, a hladat tam ze jakou klavesou sa spusta vstavane recovery (ak ho ten tvoj model vobec ma)