Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak snížit otáčky chladiče na CPU v BIOsu ?

Dobrý večer. Chtěl by jsem se zeptat, jak snížím otáčky chladiče CPU v BIOsu ?
Příde mi, že cca 3 750 otáček je trošku moc.. A ten zvuk zrovna taky nění příjemný..
CPU je AMD II X3 455, dnes osazený na desku. Chladič je box, co byl u CPU. Základní deska ASUS M2A-VM. Děkuju za rady.

Potřebuju poradit s CPU ....... když jsem čistě na netu a nic jiného nedělám mám využití 8-16% .... což je normální, ale jak zapnu nějaké video z youtube třeba hnedka to skočí na 70% a když zapnu hru je tam pouze 100% , pravá strana notebooku se mi strašně moc zahřívá a já nevím co stím , mam velkou chladicí desku už přes rok a nikdy se toto nestávalo až nyní.....

Založte si vlastní téma a necpěte se do cizího (Kurt)