Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepnutí grafické karty

Dobrý den zakoupil jsem si tento notebook, kdyz jsem si chtel zahrat hru (konkretne Skyrim) tak se mi sekala i na minimalni detaily, jak je to mozne? Jiz jsem nekde cetl ze u nekterych notebooku se musi prepnout grafické karty z integrovanou na "neintegrovanou" Poradte Dekuji

Vlastním tento notebook: http://www.czc.cz/asus-n45sf-v2g-vx013v/94876/prod ukt?q-category-id=89p7i9agp8i2lajk373h33k8l5&q-fir st=108&q-c-0-producer=s83ki7a397qdqlakpqqijggj6kf

podívej se do diskuse, jsou tam postřehy jiných "šťastných" uživatelů tohoto zmetku.

v podstatě můžeš:

1. aktualizovat BIOS
2. použít chladicí podložku (aby nethrottlovala grafika)
3. podtaktovat grafiku

zadarmo je tenhle křáp drahý...

Já jsem hledal aktualizaci pro ten bios a nějak se mi ho nepodařilo najít ... Podložku mám aktivní s větrákem.. A grafika se podtaktuje jak prosimtě? Doufám že to nějak zredukuju.. Jinak je možnost vrátit notebook bez udaní příčiny u czech computers? Nevíš?

Díky moc