Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice ve WinXP Professional s dotykovým monitorem při přihlášení

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat. Mám na PC WinXP Profi a dotykový monitor. Po každém restartu potřebuji zadat heslo do PC, jenže mám dotykový monitor a tudíž nepotřebuji klávesnici. Potřebuji ji právě jen když se přihlašuji do systému, potom už si přes příslušenství spustím klávesnici na obrazovce a v pohodě udělám co potřebuji. Dá se nějak nastavit, aby se mi klávesnice na obrazovce načetla vždy ještě před zadáním hesla automaticky? Vždycky musím připojit USB klávesnici zdat heslo a zas jí odpojit a schovat. Díky moc za radu...

Jojo když klikám tak se mi kurzor přemisťuje, ale právě tu ikonku na tu virtuální klávesnici nikde nevidím, vím, že tam právě má být tak proto sem píšu. JInak heslo tam musí být určitě nastaveno, to je podmínka na tomto PC

tam to riesia nejak cez login script ci co, to neviem ci bude fungovat. Este ma napada ze ci u toho neobrazkoveho loginu (kde sa musi mackat ctrl-alt-del) tak tam je v tom okienku aj obrazok klavesnice, ale netusim ci to je na virtual klavesnicu nemam tu teraz XP, az zajtra :)
Ked nic nepomoze tak bude si muset zohnat nejaky software ktory po nainstaleni toto umoznuje, vacsinou platene (da sa googlit XP logon virtual keyboard), alebo prejst na vyssie Win :)

JInak heslo tam musí být určitě nastaveno, to je podmínka na tomto PC

preco by to mala byt podminka? Heslo konta nastavene mat mozes, a aj tak sa da prihlasovanie urobit automaticke. Start spustit: control userpasswords2 a tam sa to da nastavit.

Co sa tyka tej prihlasovacej obrazovky tak skus si v ovl.panely - uzivatelske ucty prepnut prihlasovaciu obrazovku na graficku, ci tam ta virtual klavesnica nebude.