Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalený notebook

Zdravím, potřeboval bych poradit, co udělat pro to, aby mi můj notebook běhal stejně rychle, jako když byl nový. (Počítačům moc nerozumím, tak to prosím respektujte a klidně na mě mluvte jako na "blbce" :D).

Asi před rokem jsem dostal notebook a běhal jako hodinky, teď se začíná sekat, hlavně po spuštění, plynule začně jít tak po hodině. Zvuk se seká a vlastně celkově. Jediné co dělám pro lepší chod je čištění a oprava registrů v programu CCleaner.

Mam Windows 7, ale bohužel né na CD.. Poradí mi někdo prosím co udělat pro to, aby šel normálně? Předem děkuji..

na ty registry se vykašli, je to k ničemu.
očekuj msconfig (či codeuff starter) a mrkni co se spouští při startu - odpad zakaž.
nezaškodí projet pc na malware (superantispyware) nebo je dobrej eset online scanner.
taky si můžeš lebedit u hijackthis logu.
vyhni se všem možným čističům, tune upům a další kurvítkám - jsou k ničemu - vše zvládně OS.
sleduj správce úloh a brzdiče.

na identifikaci neznámých procesů, exáčů apod. použij google.

mcconfig jsem projel a zakázal nepotřebný věci, stáhl jsem si superantispyware a ještě se mrknu na všechny ty procesy a případně je taky zakážu, díky moc, snad to pomůže.. bál jsem se, že budu muset přeinstalovat winy, nebo defragmentovat disk a podobně..