Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows bez cd

Dobrý den, potřebovala bych přeinstalovat Win7 protože jsme utrpěli modrou smrt :D . Zaboha nemohu najít instalační CD. Je nějaká možnost nainstalovat to bez originálu - někde stáhnout, nebo tak? Win jsou legální přístupový klíč(nebo o to je) mám, jen to CD pořád schází :-(. Už jsem hledala i v koupelně :D.. Předem moc děkuji za jakékoli rady.

V navode si najdi sekciu kde sa pise o recovery a precitaj si ze ktorou klavesou po zapnuti notebooku sa to spusta. Recovery je obnova software (Windows) do stavu ked to bolo kupene. Nepotrebujes k tomu ziadne CD a preto k tomu notebooku ani ziadne CD pravdepodobne nebolo.

P.S: recovery ale moze vymazat vsetky tvoje dokumenty takze ak tam mas nejake dolezite fotky/dokumenty tak najprv nabootuj linux z akehokolvek live CD a vykopiruj si data na externy USB disk apod

Modra obrazovka sa nemusi hned riesit reinstalaciou ale v zavislosti od toho co je na nej napisane za kod chyby (nevieme ptz nepises) sa moze clovek pokusit o napravu. Pripadne najprv skusit ci nabehne nudzovy rezim (pri starte mackat F8 a vybrat nudzovy rezim)