Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Metin Quadcore ( i jiné )..

Zdravím, včera sem si stahoval hru Metin2 ( Quadcore, Sindicate ), no a když kliknu na luncher ( u jakéhokoliv Metinu ), tak mi to píše tuto věc -> Unable to find a version of the runtime to run this application. Sice vím co to znamená, ale když to spustím znovu, tak to píše to samé pořád dokola :/..

Poraďte prosím.
Předem díky

Tazatel zjevně neměl zájem o radu, tudíž zamykám. (DWarf)

Určitě je, když ty neumíš přeložit jednu z nejvyskytovanějších hlášek v PC a pak tu nadáváš, že ty máš všechno dobře a oni ti raděj blbě... A vyhazovat Rádce z tohohle topicu byl taky dobrej tah. Ještě pár takovejch komentů a všichni se tu na tebe vyserou...