Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě základní desky

Dobrý den,
chystám se kupovat novou základní desku, tak bych vás chtěl poprosit jestli by jste mi nějakou doporučili...jestliže moje stávající soustava je:
AMD Athlon X2 7750 Dual-Core Processor 2.71GHZ
Nvidia 9600GT 512MB
3GB RAM (3x1GB DDR2)
zvuková karta SoundBlaster
Zdroj 400W
HDD 1x SATA a 1x ATA
a časem plánuji zakoupit lepší procesor, uvažuji o třijádru nebo čtyřjádru, tak jestli by jste mi poradili i s procesorem. :-) Děkuji

No, tak to asi koupím stejnou desku m2n32-sli deluxe, protože momentálně nejsem moc při penězích...
takže kdybych měl sestavu

M2N32-SLI DELUXE
AMD Athlon X2 7750 Dual-Core Processor 2.71GHZ
Nvidia 9600GT 512MB
3GB RAM (3x1GB DDR2)
zvuková karta SoundBlaster
Zdroj 400W
HDD 1x SATA a 1x ATA

dalo by se něco udělat s procesorem aniž bych musel kupovat i novou RAM nebo desku ?