Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zničit elektroniku

neznáte nějaký spolehlivý způsob jak zničit elektroniku jako LCD TV, rekordéry, stolní satelity apod. (bez nutnosti otevření). díky. nesmí to být ale mechanicky - rozbití, vytopení apod. prostě na pohled to musí vypadat funkčně. vyzkratování součástek na desce nepomáhá - moderní elektronika má ochranu proti zkratu, takže se při zkratu restartuje.

loading...

Mam dobry tip, vysledok je rovnaky ako pozadujes.
.
Daj si inzerat "Vymenim funkcnu elektroniku A, B, C, za rovnaky typ nefunkcnej elektroniky A, B, C.", myslim ze mailov by si dostal dost.

BTW aj ked je to co chces spravit zrejme, iste len na 99%, tak je to asi priestupok, ak nie trestny cin, tak si daj pozor. Pokial sa mylime, tak to vysvetli, inak sa necuduj tym prispevkom, ani tym odvaznejsim.

To by mne taky zajímalo. Pokud tazatel chce nový pracovní počítač od firmy na práci (a ten starý je už pomalý nebo jinak nevyhovuje, třeba se tam pomalu načítá porno:-) tak nahlásit šéfovi, že počítač nepravidelně vypadává a maže mu rozpracované dokumenty. A nahrát pár zmršených souborů.

Ja tiez, lebo toto nevyzera na zamestnanca s pomalym PC:

jak zničit elektroniku jako LCD TV, rekordéry, stolní satelity apod.

Navyse stolne PC je mozne znefunkcnit aj inak, myslim ze aj software-ovo, nastavit nizsie otacky chladicov, alebo nulove, brutalne pretaktovat a pod., potom samozrejme vcas vsetko nastavit naspat. Este ma napada taka ihla do chladica zdroja, len aby sa prestal tocit, potom opat nezabudnut vybrat. :-) To by asi slo aj s procesorom, ak ma na boku chladenie s otvormi, len tam uz treba nejaku dlhsiu ihlicu.

Pokial by teda islo skutocne o zufaleho zamestnanca, viem to pochopit, ale mal to napisat, z prispevku to vazne vyzera inak.