Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Net framework + programy a funkce

Dobrý den mám takový problém, potřebuji naistalovat NET Framework 4, jenže mi to nejde. Vyskoščí mi, že instalace nebyla uspesna kvuli chybě duveryhodnosti.

A další problém je, že nevidím žadné soubory v Všechny programy a fuknce.. budu rád ze každou pomoc

OS -Vista 32x

Projedu truhlu a dám vědět. Já jsem slyšel, že stím má více lidí problém, ale jak to vyřešili už nevím .. a reinstal ? Mám zde tolik potřebných souboru, že záloha by trvala věčnost (dělám server jedné hry)