Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 internet po 3 měsících zdarma

Zdravím, využil jsem nabídku O2 na předplacený mobilní internet, 3 měsíce zdarma, 23.3 to byly tři měsíce a pořád mě neodpojily, jak to, nic jim platit nechci. Kamaráda před měsícem odpojily hned po 3 měsících..

1. Navštívit jejich provozovnu
2. Volat bezplatně operátora
3. Poslat SMS na 999111 ve tvaru DIVM aktivace poslat IVM1
SMS potvrdí : Vážený zákazníku, váš požavek DIVM byl přijat ke zpracování.

Každopádně si ihned v telefonu zakaž data, nebo se nedoplatíš.