Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přihlašovací okno do Windows

Zdravím,

chtěla bych poprosit o radu.

Zmizlo mi přihlašovací okno (jméno a heslo) u přihlašování do Windows.
Vždy, jak se PC zapne a dojde ke kroku, kdy by se přihlaš. okno mělo objevit, tak se restartuje.
Co bych měla udělat, aby se přihlaš. okno znovu zobrazovalo.

Přes nouzový režim (všechny možnosti) se nedostanu.
Připadně jestli to jde nastavit/zrušit nějak přes BIOS?

A případně pokud bych musela kvůli tomu přeinstalovat PC, jak docílit toho, aby mi při přeinstalaci nezmizly soubory z "D".

Děkuji

Pokud se PC restartuje pred tim, nez se objevi obrazovka pro prihlaseni, pak je poskozeny operacni system.

Co se stane, pokud se pokusis spustit nouzovy rezim? Pocitac se take restartuje?
Obnoveni predchoziho stavu take nefunguje?

Jako dalsi moznost nastartuj z instalacniho CD a vyber opravu systemu.
Pokud ani tohle nepomuze, pak zrejme doslo k problemu s hardware - neco v pocitaci odeslo.

A ted k posledni casti - pokud preinstalujes system, ktery je na C:, tak vse na disku D: zustane zachovano.

při přeinstalaci systému na c: zůstanou data na d: - tedy pokud tu přeinstalaci zrovna neprovádí itcrowd z naší firmy - ti idioti mi smazali celý disk.

těsně před přihlášením v normálním režimu startuje 3d akcelerace grafiky - že by vadné ovladače? ale protože nenaběhne ani nouzový režim, může být i vadná grafika.

taky v té chvíli startují společné procesy z registrů - zas kromě nouzového režimu.

pokud nezabere ani poslední funkční konfigurace, buď ještě:
- zkusit odvirovat z rescue cd
- spustit opravnou přeinstalaci z instalačního cd přes starý systém.