Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD Sempron 3000+ Barton s462 vs Pentium 4 2.4ghz Northwood s478

Ahoj potřebuji se zeptat který s těchto CPU se lépe hodí na starší hry(Mafia,Battlefield,GTA SA,Vice City,NFS).Nezajímá mně že jsou dnes oba podprůměrné crapy.Zajímá mě taky který CPU je na tom lépe se spotřebou a teplotou.

Pentium 4 2.4ghz Northwood

Neuvedl jsi konkrétní model. Tuto specifikaci mají minimálně 3 modely Intelu. Jedná se Northwood A, B nebo C?
Resp. s HT či bez? Od toho se odvíjí i TDP.
Ten Sempron má TDP 62W. Uvedené Intely Northwood A až C TDP v rozsahu 60 až 90W. Dotaz ohledně spotřeby a teploty je pak již řečnická otázka.

Ale každopádně ten Sempron bych viděl jako lepší.

No já jsem spíše na ty emulované hry hlavně na new super maria bros pro dsko jenomže teď se mi to strašně laguje.Já jenom aby na tom ten sempron byl z hlediska tý emulace líp.A co přetaktování?Na kolik by šel s deskou MSI KT6V-LSR?